Apie mane

ji-1500-tiny.jpg

Esu Harmony House dizainas studijos įkūrėja, profesionali interjero dizainerė Neringa Žižiūnaitė. Interjero projektavimo srityje dirbu nuo 2003 m. Ilgametė darbo patirtis leidžia greičiau suprasti klientų poreikius bei surasti jiems tinkamiausią interjero dizaino sprendimą. Dirbu profesionaliai, pažangiai bei kūrybiškai. Projektuoju privačias ir visuomenines erdves.

Padėsiu susikurti harmoningą dizainą – erdvę, kuri atitiktų Jūsų gyvenimo būdą ir poreikius, būtų patogi, harmoninga ir estetiška. Bendradarbiaudami paruošime asmeniškai Jums tinkamiausią sprendimą, pradedant techniniais brėžiniais, interjero vizualizacijomis, baigiant smulkiausiais dekoravimo elementais.

Nesvarbu, ar tai baldas, ar vienas kambarys, ar viso pastato interjero dizainas - gausite tinkamas idėjas ir planus kiekvienam projektui ir kiekvienam biudžetui. Harmony House dizainas padės susikurti darnią, estetišką ir kokybišką unikalią aplinką!

Harmony House dizaino studija – oficialus čekiškų HANAK virtuvių baldų gamintojo atstovas. Kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirtį virtuvių baldų gamyboje, savo veiklą baldų pramonėje pradėjo nuo 1930 m.

Šiandien įmonėje dirba ketvirta Hanákų šeimos karta, baldai gaminami 36 800 m² dydžio fabrike ir eksportuojamos į daugiau nei 16 valstybių visame pasaulyje.    Hanak  viena geriausiai įrengtų baldų gamybos įmonių Europoje. Lakavimo ir faneravimo procese, taip pat kituose gamybos procesuose naudojame pažangiausias technologijas. Tuo pačiu metu nepamirštamas ir iš kartos į kartą perduodamas ir tradicinis rankų darbo amatas.

Moderniausias europoje lakavimo cechas aprūpintas robotinėmis ir automatinėmis lako purškimo linijomis, unikali lakavimo technologija naudoja nano lakus, todėl baldai lengvai nusivalo ir ilgą laiką išlieka it nauji. Ergonomiškas dizainas ir nepriekaištinga kokybė kasmet patvirtinama daugybe sertifikatų.

HANAK – tai ilgametė gamybos patirtis, pažangiausios technologijos, maksimalus tikslumas ir itin kokybiškos bei aplinkai draugiškos medžiagos . Baldams naudojamos ploštės turi perpus mažiau formaldehido kiekio nei standartinės plokštės, kurias naudoja konkurentai, todėl baldai 100% nekenksmingi sveikatai.

fabrikas.jpg

Dėl savo didžiulės technologinės pažangos ir gamybos pajėgumų, HANAK baldų fabrikas yra vienas iš nedaugelio gamintojų, galintis pagaminti visus nestandartinius baldus pagal individualius užsakymus.  Siūlomas visas interjero asortimentas: virtuvės, svetainės, prieškambario, miegamojo, vonios, kambario baldai įskaitant vidaus duris, bei stalus ir kėdes. Nedaugelis iš konkurentų gali pasiūlyti tokį platų ir harmoningą baldų gamybos asortimentą.

Virtuvės pristatomos ir montuojamos visoje Lietuvoje, visiems baldams suteikiama 5 metų garantija!